O nas

O Firmie

Witamy Serdecznie Państwa na stronie internetowej firmy Sterex – zakładu, który na rynku usług meblarskich działa nieprzerwanie od 1999 roku.

Przedsiębiorstwo Sterex zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem i serwisem wysokiej klasy mebli na wymiar. Jako producent mebli współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi z Zielonej Góry oraz całego województwa lubuskiego.

Naszym klientom proponujemy nowoczesne i klasyczne meble na zamówienie. Oferujemy usługi w zakresie wykonywania: mebli kuchennych, szaf przesuwnych, szaf wnękowych, a także garderób, przedpokoi, mebli sypialnianych, biurowych oraz dziecięcych.

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem wysokiej jakości szafy, kuchni lub zestawów mebli, to firma Sterex będzie idealnym rozwiązaniem. Wysoka jakość stosowanych do produkcji materiałów wyprodukowanych w Polsce i za granicą, połączona jest ze współczesnymi trendami wzorniczymi. Stąd też wykonane wnętrza charakteryzuje perfekcyjne połączenie estetyki, funkcjonalności oraz trwałości.

Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy wizualizację komputerową, służymy profesjonalnym doradztwem oraz serwisem. Naszym klientom proponujemy transport mebli oraz opiekę pogwarancyjną.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy, która legitymuje się rzetelnością oraz wieloletnim doświadczeniem na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Adres

E-mail

sterexsc@wp.pl

Telefon
Projekt i pomiary

+48 603 197 345

Godziny pracy zakładu
Godziny pracy biura

W celu umówienia się na miejscu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.